Kurumsal Bilgiler

GEÇMİŞTEN BUGÜNE
Çağdaş kalite standartları ile paralel olarak
maksimum hizmet!

1974 yılında otomotiv sektörü ile başladığımız ticaret hayatımıza, otomotiv’in yanı sıra inşaat, gıda dağıtım, madencilik ve sigorta sektörlerinde de devam etmekteyiz. Halen grup şirketlerimizde, otomobil, arazi taşıtı, kamyon ve kamyonet satış, yedek parça satışı ve servis hizmetleri; inşaat taahhüt hizmetleri, sigorta aracılık hizmetleri ve gıda dağıtım hizmetleri vermekteyiz.

PİMAK Gıda olarak 2004 yılında Ülker Esas Pazarlama Ankara Bölge Distribütörü olarak girdiğimiz gıda dağıtım sektöründe, kurucumuz Kadir Ardıç önderliğinde 160 personellik deneyimli kadro ve 105 araçlık filomuzla, bölgemizde hizmet kalitesi ve hızında iddialı ve güçlü bir distribütör olarak 2012 yılına dek hizmet verdik.

2014 itibariyle şirketimiz bünyesinde; Dimes, Pınar su, Uludağ, Balküpü, Beypazarı, Nestle, Doğuş, Ana Gıda (Komili, Kırlangıç), Kraft-Kent, Anavarza ve Kurukahveci Mehmet Efendi markaları ile bölgelerimizde güçlü bir distribütör olarak ticari faaliyetlerimiz sürdürmekteyiz.

Grup olarak misyonumuz, sürekli gelişen ve globalleşen dünyada; çeşitlenen, yenilenen, büyüyen ve artan ihtiyaçlara, gerektiğinde ve zamanında çözüm üreten önder bir kuruluş olmaktır. Grubumuz bünyesindeki şirketler; kendi konusunda uzman kadrolarıyla üzerine aldığı tüm görev ve sorumlulukları eksiksiz bir şekilde yerine getirmiş ve bu sayede ticaret hayatında seçkin bir yer edinmiştir.

Amacımız, mesleki etik kuralları çerçevesinde, geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak tamamlamaktır.

Kurumsal Bilgiler
Kurumsal Bilgiler
Kurumsal Bilgiler
Kurumsal Bilgiler
Kurumsal Bilgiler
Kurumsal Bilgiler
Kurumsal Bilgiler
Kurumsal Bilgiler