Grup Şirketleri

BİRDEN ÇOK FAALİYET ALANI, TEK STANDART;
MAKSİMUM KALİTE!

PİMAK GIDA A.Ş.

Şirketimiz 2004 yılında kurulmuş, kuruluşundan bu yana sırasıyla;
• 2004 yılında, Ülker İçecek Grubu Esas Pazarlama A.Ş.’nin Ankara bölge ve yerel zincir market (ÖSM) distribütörlüğünü alarak gıda sektörüne girmiştir.
• 2008 yılında yine Ülker Temel Gıda ve Atıştırmalık Ürünler Grubu Merkez Pazarlama A.Ş.’nin Ankara ve yerel zincir market (ÖSM) distribütörlüğünü,
• 2009 yılında Ülker Marsan Gıda Pazarlama Saka Su ve Saka İce Tea Ankara ve ve yerel zincir market (ÖSM) distribütörlüğünü,
• 2010 yılında ise yine Ülker Bisküvi ve Kek Grubu Atlas Pazarlama A.Ş. Ankara dış bölge distrübitörlüğünü,
• 2011 yılında ise Merkez Pazarlama A.Ş.’nin atıştırmalık grubu sıcak satış bölge distribütörlüğünü alarak şu anki güçlü yapısını kurmuştur.
• 2012 yılı itibariyle Ülker bünyesindeki bütün distribütörlüklerimizi sonlandırdık.
• 2014 yılı itibariyle; Dimes, Pınar su, Uludağ, Balküpü, Beypazarı, Nestle, Doğuş, Ana Gıda (Komili, Kırlangıç), Kraft-Kent, Anavarza ve Kurukahveci Mehmet Efendi markaları ile bölgelerimizde güçlü bir distribütör olarak ticari faaliyetlerimiz sürdürmekteyiz.

Ödüllerimiz

• 2008 yılı Ülker içecek grubu bünyesinde en hızlı dağıtım yapan distribütör ödülü.
• 2010 yılı Ülker içecek grubu bünyesinde en yüksek ciro yapan distribütör ödülü.

ARD SİGORTA

Grubumuz 2001 yılında otomotiv sektöründeki portföyümüze ve grup varlıklarına hizmet vermek amacıyla, kalite ve hizmet anlayışımıza paralel, müşteri memnuniyeti odaklı olarak ARD Sigorta Aracılık A.Ş’yi kurarak sigorta aracılık hizmetine başlamıştır.

ARD Sigorta sırasıyla; Anadolu Sigorta, AK Sigorta ve Mapfre Genel Sigorta gibi ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliğini alarak, zaman içerisinde profesyonel ve kurumsal bir yapıya gelmiştir. 2011 yılı itibariyle şirketimiz 600 m2 kapalı alanda konusunda uzman 6 personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Web Sitesine Git

BEEGROSS

Ankara'da sıradan market anlayışının dışında teknoloji ile barışık, sosyal ve gündemi takip ederek müşterileri için alternatif alışveriş tecrübeleri yaratmak için BeeGross markamız ile hizmetinizdeyiz.

BeeGross, gerçek anlamda günümüzün koşullarına uygun "Hem kaliteli hem hesaplı" bir süpermarkettir. Tazeliği hissettirir, yöresel tat lezzetlerin gelişimini sağlar ve destekler. Sağlıklı, kaliteli ve güvenli ürünleri, bol çeşitlilik ile birlikte, temiz ve ferah iyi aydınlatılmış mağazasında, bilinçli tüketicileri hedef alarak satışa sunar. Söz konusu gerekli koşulların sağlanmasını eğitimli çalışanlar ile gerçekleştirir. Hizmet ve yaşam kalitesini müşterisinden, çalışanına ve tedarikçisine kadar gözetir. Ülke ekonomisine katkısının oldukça farkında hareket eder ve müşterileri adına hesaplı alış veriş yapabilmenin önemini bilir. Fiyat rekabetinde kazancı "alırken" sağlar ve "sunarken" bu avantajı müşterileri ile paylaşır.

Web Sitesine Git